9. KSS Pazaryeri 30 Kasım’da İstanbul’da!


 

 

Gelecek on yılda dünyayı bekleyen en büyük sorunun sürdürülebilir kaynakların yetersizliği olacağı öngörülmektedir. Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği olarak inanıyoruz ki; sürdürülebilir kalkınma için kurumların tek başlarına gerçekleştirecekleri çabaların ötesinde, ekosistemin öncelikleri ve ekosistemdeki  paydaşlarla birlikte neler yapabileceği belirlenmelidir. Bu amaçla tüm dünya için gelecekte de bugünkü mevcut kaynakların korunması adına atılacak adımların kararlaştırılması önem taşımaktadır.

Sürdürülebilir Kalkınma Akademi Ödülleri’ne ev sahipliği yapacak 9. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri, ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ temasıyla 30 Kasım 2017 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Geleceğe dönük sürdürülebilir kalkınma hedeflerini yakalamak için neler yapılabileceği gerek sektörel, gerek ise global boyutta 9. Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri’nde değerlendirilecektir  Etkinlik kapsamında, Pazaryeri’nde katılımcıların ekosistemde var olan kurumsal sosyal sorumluluk çözümlerini diğer paydaşları ile paylaşmalarına olanak veren sergi alanları yaratılacaktır.

Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği ve Cenevre merkezli Sürdürülebilir Kalkınma Akademisi iş birliğinde,  bu yıl ilk kez 17 kategoride Sürdürülebilir Kalkınma Akademi Ödülleri verilecektir. 

Tanıtım/Sponsorluk Dosyası için Tıklayınız.Pin It on Pinterest

Share This